„PRZEDSIĘBIORCY JUTRA – program rozwoju umiejętności miękkich”

PL-Wspolfinansowane-przez-Unie-Europejska_POS-300x54.png

Tytuł projektu: Entrepreneurial soft skills development program

Numer projektu: 2021-2-DK01-KA210-YOU-000049989

Termin projektu: Kwiecień 2022- Listopad 2023

 

Partnerzy projektu: 

Polska: STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ JEDLNI-LETNISKO I WRZOSOWA 

Dania: Future Growth

 

Na czym polega projekt? 

 

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ JEDLNI-LETNISKO I WRZOSOWA we współpracy z duńską fundacją Future Growth z siedzibą w Kopenhadze w ramach programu Erasmus+ (KA2 wymiana dobrych praktyk i innowacja) będzie miało przyjemność przygotować scenariusze warsztatów oraz przeprowadzić projekt pilotażowy w Polsce i Danii.

 

Warsztaty będą skupiały się na rozwoju bardzo ważnych na rynku pracy umiejętności miękkich ( m.in negocjacja, komunikacja, nawiazywanie kontaktów, praca pod presją czasu, kreatywność) oraz umiejętności i postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży w wieku 15-19 lat.

 

Zrekrutowana do projektu pilotażowego młodzież będzie miała szansę wziąć udział w sześciu blokach szkoleniowych ( tworzenie konceptu, tworzenie modelu biznesowego canvas, propozycja wartości, wpływ na środowisko itp), które zostaną przeprowadzone przez menedżerów z  firmy.

 

Celem projektu jest nie tylko poprawa kompetencji, ale także przybliżenie młodym osobom świat biznesu i zachęcenie ich do proaktywnej postawy i rozwoju kompetencji.

 

Jesteś uczniem 6-8 klasy szkoły podstawowej i chciałbyś wziąć udział w programie pilotażowym?

 

Warsztaty pilotażowe planowane są na wiosnę 2023, więc śledź naszą stronę aby być na bieżąco. 

 

Jesteś menadżerem firmy, dzielenie się wiedzą nie jest Ci obce  i chciałbyś zaangażować się w organizację warsztatów?

 

Skontaktuj się z nami emailowo: stacjakultura21@gmail.com. Nasi koordynatorzy projektu przedstawią Ci możliwe sposoby zaangażowania się w warsztaty

 

Więcej informacji na stronie projetów Erazmus+ : https://erasmus-plus.ec.europa.eu/projects/search/details/2021-2-DK01-KA210-YOU-000049989