Warsztaty ekologiczne z super konkursem!

08 marca 2018

Mamy dla Was niespodziankę. Przygotowaliśmy konkurs z super nagrodami! Wystarczy że weźmiecie udział w naszych najbliższych Warsztatach ekologicznych. Zapraszamy wszystkich już w sobotę o godz. 12:00 na Stację Kultura (Dworzec PKP) w Jedlni-Letnisko. Gościem specjalnym będzie Aneta Mosionek – Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej , Rolnictwa i Ochrony Środowiska w Urzędzie

Warsztaty teatralne już jutro mimo mrozu :)

02 marca 2018

Nam mrozy nie są straszne… Jak to mawiał klasyk „Taki mamy klimat…” Dlatego, jutro jak co dwa tygodnie o 14.00 zapraszamy Was na warsztaty teatralne. Widzimy się na Stacji Kultura (Dworzec PKP w Jedlni Letnisko). Gwarantujemy dobrą zabawę, fajną atmosferę i ciepełko Zapraszamy wszystkich!!!! Dajcie znać znajomym. Im nas więcej

Zdrowy styl życia – warsztaty

23 lutego 2018

W najbliższą sobotę porozmawiamy o zdrowym stylu życia. Zapraszamy wszystkich na to bardzo ciekawe spotkanie. Zaczynamy o godz. 12.00 na Stacji Kultura (dworzec PKP w Jedlni-Letnisko). Wstęp bezpłatny! Warsztaty poprowadzi Katarzyna Oktawiec. Projekt współfinansowany przez Fundację BZWBK „Tu mieszkam, tu zmieniam”

Kolejne spotkanie w ramach Warsztatów teatralnych

15 lutego 2018

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich na darmowe warsztaty teatralne. Świetna zabawa gwarantowana! Zaczynamy o godz 14.00 na Stacji Kultura – Dworzec PKP w Jedlni-Letnisko!

Podyskutujemy o zanieczyszczeniu powietrza

06 lutego 2018

W najbliższą sobotę na naszych warsztatach ekologicznych podyskutujemy o zanieczyszczeniu powietrza! Zapraszamy wszystkich mieszkańców. Warsztaty poprowadzi Katarzyna Oktawiec. Wstęp oczywiście wolny. Do zobaczenia na Stacji Kultura!

Zaczynamy drugą edycję Warsztatów Teatralnych!

30 stycznia 2018

Już w najbliższą sobotę startujemy z drugą edycją Warsztatów Teatralnych! Zapraszamy wszystkich na godz. 14.00 na Stację Kultura w Jedlni-Letnisko. Wstęp bezpłatny. Szczególnie serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i seniorów! Do zobaczenia!

Warsztaty ekologiczne

26 stycznia 2018

Stowarzyszenie Przyjaciół Jedlni-Letnisko i Wrzosowa serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na warsztaty ekologiczne,które odbędą się w sobotę 27 stycznia 2018 o godz.12 na Stacji Kultura (Dworzec PKP) w Jedlni-Letnisko. Temat warsztatów SUKCESJA EKOLOGICZNA,prowadzący Katarzyna Oktawiec. Projekt współfinansowany przez Fundację BZWBK „Tu mieszkam-Tu zmieniam”.

Polecamy wywiad z Prezesem Stowarzyszenia

14 stycznia 2018

Zapraszamy do lektury dwutygodnika Życie Radomskie, w którym możecie przeczytać wywiad z prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Jedlni-Letnisko i Wrzosowa – Moniką Purc https://www.zycieradomskie.info/wp-content/uploads/2017/12/zycie-radomskie-17_2017.pdf

Wesołych Świąt!

24 grudnia 2017

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia życzy Stowarzyszenie Przyjaciół Jedlni-Letnisko i Wrzosowa! Do życzeń dołączamy jedną z najpiękniejszych współczesnych polskich kolęd – „Kolęde dla nieobecnych” Zbigniewa Preisnera 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄  

Świąteczne warsztaty plastyczne

10 grudnia 2017

Z okazji zbliżających się Świąt przygotowaliśmy dla Was ciekawe wydarzenie… Zapraszamy na świąteczne warsztaty plastyczne, na których własnoręcznie wykonamy dekoracje. Wstęp wolny dla każdego! Spotykamy się w najbliższą sobotę o godzinie 12.00 na Stacji Kultura na Dworcu PKP w Jedlni-Letnisko!